Hlavní účetní / Odborní fakturanti

FirmaREMOSKA s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda30 000 Kč až 40 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

z: 27.4.2023, a: 1.12.2023
Popis pozice:
- zodpovídá za měsíční závěrky a celkovou účetní závěrku, provádí kontrolu správnosti účetních operací
- zpracování přiznání k DPH, KH, SH, silniční dani, dani z příjmů
- spolupracuje s vedením společnosti, s daňovým poradcem a s auditory
- spolupracuje na přípravě reportů pro banky a jiných výkazů
- zpracovává finanční operace: pokladny, banky, úvěry, dotace, připravuje příkazy do banky
- kontrola a zaúčtování cestovních příkazů

Zpracovává personalistiku, mzdy, docházky a zpracování daní z příjmů. Je zodpovědná za správnost výpočtů mezd, daní a pojistného. Komunikuje s úřady, zdravotními pojišťovnami a OSSZ
Spolupracuje při implementaci, správě a údržbě účetního a informačního systému

Požadujeme:

- Středoškolské vzdělání ekonomického směru, VŠ výhodou
- Zkušenost na dané pozici
- Znalost účetních a daňových standardů a postupů dle české legislativy
- Znalost účetního softwaru PREMIER výhodou
- Samostatnost, pečlivost a chuť se vzdělávat

Nabízíme
- odpovídající mzdové ohodnocení
- zajímavou a různorodou práci
- zázemí úspěšné české výrobní společnosti
- zaměstnanecké benefity
- stravenky, pružná pracovní doba

Svůj životopis zašlete na e-mail: [email protected]

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Průmyslový park 303, Kopřivnice - Vlčovice, Česko
mzda, plat (hrubý):30 000 Kč až 40 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:REMOSKA s.r.o., IČ: 01885219
datum zveřejnění nabídky práce:22. 12. 2023

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Alena Bordovská
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma REMOSKA u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 30 000 Kč až 40 000 Kč ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: pružná pracovní doba ; Adresa práce: Průmyslový park 303, Kopřivnice - Vlčovice, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedenu pouze kontaktní emailovou adresu. Firmě můžete tedy odpovědět pouze emailem (případně si pozorně přečtěte popis nabídky práce, kde lze výjimečně telefonní číslo najít i když nebylo vyplněno u konktaktních informací). Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontaktní email se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.